JAK SŁUCHAĆ ?

Uwielbiam podcasty i słucham ich w tak zwanym międzyczasie – podczas gotowania, zmywania, prasowania i sprzątania. Oczywiście czasu nie można rozciągnąć, ale można go zoptymalizować i robić kilka rzeczy na raz. Jeśli nie masz czasu na czytanie czy oglądanie filmów, a chcesz zająć swoją głowę czymś wartościowym podczas rutynowych czynności, to podcast jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Czym jest podcast? To forma internetowej publikacji dźwiękowej, najczęściej w postaci regularnych odcinków. Podcast zazwyczaj jest umieszczany na stronie internetowej danego autora audycji, tak jak to jest w przypadku podcastu PO IZRAELU. Można więc słuchać podcastu na stronie internetowej, ale nie zawsze jest to wygodne. Oczywiście można pobrać plik mp3 ze strony internetowej i wtedy słuchać podcastu bez dostępu do internetu. Wygodniejsze jest jednak korzystanie z odpowiednich aplikacji na urządzenia mobilne typu smartfon lub tablet. 

Jeśli chcesz efektywnie wykorzystać czas podczas domowych prac, dojazdu do pracy, treningu czy spaceru, to szczerze zachęcam do słuchania podcastu (najlepiej mojego😊). Zapewniam, że dowiesz się wielu nowych i ciekawych rzeczy, a przy okazji miło spędzisz czas.

Instrukcja obsługi podcastu PO IZRAELU

Potrzebny jest połączenie internetowe i odtwarzacz audio (w telefonie, komputerze, tablecie lub innym odtwarzaczu plików audio) 

Kolejność postępowania:

1. Otwierasz przeglądarkę internetową lub aplikację podcastową

2. Wpisujesz „podcast PO IZRAELU” 

3. Pojawią się wyniki wyszukiwania 

4. Wybierasz odcinek podcastu, który chcesz wysłuchać 

5. Możesz ściągnąć plik audio na swój odtwarzacz i skorzystać z niego, gdy nie masz dostępu do internetu (pomiń ten punkt, jeśli masz dostęp do internetu 24h)

6. Naciskasz odtwarzacz „play” i słuchasz.

Proste? Proste!